Swissôtel The Bosphorus, İstanbul

Sabrosa Restaurant

İstanbul’un klasiklerinden Sabrosa, İsviçre’nin ince zevkini Türk kültürünün sıcaklığıyla birleştiren etkileyici bir dekorasyona, nefes kesen Boğaz manzarasına ve çarpıcı bir çeşitliliğe sahip. Türk, Peru ve Asya esintileri içerek sürprizlerle dolu bir menü sizi bekliyor... Sabrosa’ya gelin; yenilikçi ve dünya çapında bir mutfağı tadın, günün her saatini farklı yeni bir enerjiyle yaşayın...

 

HAFTA SONUNUN TADI SWISSÔTEL’DE ÇIKIYOR!

 

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Cumartesi ve Pazar günleri sunduğu açık büfe brunchlarda Türk ve Dünya mutfaklarının en özel lezzetlerine yer vererek gerçek bir lezzet deneyimi yaşatıyor! İki farklı konseptte oluşturulan ve farklı damak zevklerine hitap eden zengin hafta sonu brunchları, yeni nesil mutfağın en parlak şeflerinden Ali Ronay imzası taşıyor.

 

Cumartesi Günlerinin Gözdesi: Saturday Brunch

 

İsviçre klasiklerinden Türk mutfağı’nın en özel tatlarına, hamburgerlerden pizza seçeneklerine, barbekülerden sushi ve sandviçlere, sıcak-soğuk alternatiflerden tatlılara birçok lezzet Cumartesi günlerini keyifli kılıyor.

 

Cumartesi günlerinin yeni gözdesi Swissôtel brunchta ayrıca, ‘’Haftanın Yıldız Lezzeti’’ konsepti misafirlere sunuluyor. Her hafta bir lezzet ön plana çıkarıldığı konseptte, haftanın lezzetiyle ilgili workshop gerçekleştiriliyor. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Executive Chef’i Ali Ronay’ın eşlik edeceği ‘’Brunch Workshop’’ta haftanın özel tadının yapım aşaması deneyimlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu workshop 45 dakika sürecek ve 12 kişilik özel bir gruplardan oluşuyor.

 

Klasikleşen Pazar Brunch’larında Peru Esintisi!

 

Pazar brunchlarının vazgeçilmezi Swissôtel, Dünya mutfaklarından tatların yer aldığı açık büfesini yepyeni bir konsept ile harmanladı. Peru lezzetlerinin Swissôtel tarzıyla yorumlandığı açık büfede; Ceviche çeşitlerinden sushi roll’lara enfes meze ve tapaslardan deniz mahsülleri büfesine, wok lezzetlerinden fırın mamullerine, açık ateşte ağır pişmiş et ve kümes hayvanlarına dünyanın dört bir yanından tatlar bir araya gelirken şampanya ve her hafta değişen lezzetli kokteyller misafirleri şımartıyor.

 

Minik misafirlerin unutulmadığı Brunch’da, çocuklara özel hazırlanan açık büfenin yanı sıra eğlenceli vakit geçirmeleri için düzenlenen oyun alanları ve aktiviteler bulunuyor.

 

Bu eşsiz lezzet deneyimleri her Cumartesi ve her Pazar 12:00-15:00 saatleri arasında Swissôtel the Bosphorus, İstanbul’da!

 

 

Platinum Card ve Gold Card sahiplerine özel 2 kişilik ücretsiz Brunch hakkı

 

The Bosphorus Club kard Üyelerimizene özel yıl boyunca 10 kişiye kadar olan  rezervasyonlar da  %25 indirim avantajı

Üye Ol

Tüm avantajlardan yararlanmak için programa hemen katılın.