Swissôtel The Bosphorus, İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

The Bosphorus Club Card, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un sizlere sunduğu ayrıcalıkları daha da özel imkanlarla yaşamanıza olanak tanıyor.
THE BOSPHORUS CLUB Card’a tek bir tıkla üye olabilirsin! Yapmanız gereken yalnızca web sitemizin “Üye Ol” butonuna tıklamak.
Üyelik ücretini tüm kartlardan tek çekim olarak ‘üye ol’ butonuna tıklayarak, telefon ya da e-postayla üyelik ekibimizle iletişime geçerek havale & mail-order ile yada otelde ödeme yapabilirsiniz. 
 
Faturaların ilgili ayın sonunda kesilir ve takip eden ayın ikinci haftası mail adresine e-fatura olarak gönderilir.

 

İzmir/ Swissotel Büyük Efes ve Ankara Swissotel’e özel indirim haklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

  • Devredilebilir Avantajlar: 
  • Sertifikalar
Üye veya bir misafiri tarafından kullanılabilir. Avantajın kullanımı sırasında üyenin bulunması gerekli değildir. 
  • b) Devredilemez Avantajlar: 
  • Üyelik kartı
Yalnızca üye tarafından ve geçerli üyelik kartının gösterilmesi üzerine kullanılabilir. Otel tarafından kimliğin ispatlanmasına ihtiyaç duyulabilir
Üyeliğinizi web sitemiz üzerinden online ödeme yaparak ya da üyelik ekibimizle bağlantıya geçerek yenileyebilirsiniz.
 
Kesinlikle!  Bosphorus Club Card üyeliğini tüm satın alma kanallarımız üzerinden hediye edebilirsiniz
 
Üyelik kartınızı kaybetmeniz durumunda bize telefonla ulaşarak kartınızı iptal ettirmeniz gerekmektedir. Adınıza  yeni üretilecek olan kartınızı ‘Bizimle iletişime geçerek’ teslim alabilirsiniz.
 
The Bosphorus Club Card  üyeliğiniz, ödemenizin yapılmasından itibaren 1 takvim yılı boyunca geçerlidir.
 
Üyelik kategorilerine ve üyeliğin sunduğu  ayrıcalıklara web sitemizdeki Üyelik Kategorileri sayfasından erişebilirsiniz.
 
 
 
0-6 yaş ücretsiz
6-12 yaş %50 indirimli
12 ve üzeri normal ücrete tabi(üyelik indiriminden yararlanabilir)
 
Tüm avantajlar otel müsaitliğine tabidir; haftada yedi gün geçerlidir, aşağıdaki “Geçersiz Günler” haricinde, aksi belirtilmedikçe üyelik kartı üzerinde belirtilen bitiş tarihine kadar geçerlidir. Başka herhangi bir promosyonel teklif/ler, müşteri sadakati programları, kuponlar veya fişler ile bağlantılı olarak kullanılamaz. İndirimler, uygulanacak vergileri, servis ücretini ve bahşişleri kapsamamaktadır.
 
Geçersiz Günler: 
Avantajlar; Sevgililer Günü, Noel Arifesi, Noel Günü, Noel Gecesi, Yeni Yıl Arifesi ve Günü, Dini ve Milli Bayramlar, Paskalya, Anneler Günü ve Babalar Günü’nde geçerli olmayacaktır.
 

 

Oda tipimiz executive ve advantage boğaz odadır. Bu oda tiplerinde 2 yetişkin 1 çocuk(0-6 yaş ) ücretsiz kalabilir. 2 yetişkin ve  6 yaş  üzeri 1 çocuk için 50 euro ek yatak ücreti verilerek en fazla 3 kişi olarak kalabilirsiniz.

 

Sabrosa ana restaurantımızda ,0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş %50 indirim, 18 yaş yetişkin kategorisinde normal ücret’e tabidir.(%25 indirimli üyelik avantajı uygulanır

 Seyahat acenteleri aracılığıyla yapılan rezervasyonlar ya da grup veya toplu yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir. Başka promosyonlar, indirimler, sadakat programları, kuponlar ya da başka herhangi bir oda avantaj sertifikası ile bağlantılı olarak kullanılamaz.

      Avantajdan faydalanmak için geçerli sertifika ve üyelik kartı otele giriş esnasında ibraz edilmek zorundadır.
 
Ön rezervasyona ve müsaitliğe bağlı olup rezervasyon esnasında ayrılmış odalarla sınırlıdır.
 
Sevgililer Günü, Noel Arifesi, Noel Günü, Noel Gecesi, Yeni Yıl Arifesi ve Günü, Dini ve Milli Bayramlar, Paskalya, Anneler Günü ve Babalar Günü’nde geçerli olmayacaktır.
Kaybolan veya çalınan hiçbir sertifika yenisiyle değiştirilememektedir. Kaybolan veya çalınan üyelik kartları anında The Bosphorus Club Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir. Bu gibi durumlarda kartınız 30 TL ( Otuz Türk Lirası ) karşılığında aynı geçerlilik tarihi ile yenilecektir.
 
Üyelik iptali başlangıç tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde kabul edilecektir. Üyelik kartı ve tüm sertifikalar otel’e kullanılmamış olarak geri iade edilene kadar geri ödeme yapılamamaktadır.
 
 İptal edilen üyelik için talebin hazırlanma bedeli olan 60.- TL ( Altmış Türk Lirası)’nin üyeden tahsil edilmesi söz konusudur. Kargo paketleme bedeli iade edilmeyecektir.
 
 Satın alındığı tarihten itibaren bir (1) yıl süre ile geçerlidir.Bilgi ve destek için ‘Bize Ulaşabilirsiniz’